МЕНЮ

Послуги

ТОВ «ВАСИЛЬКІВХЛІБОПРОДУКТ» пропонує повний спектр послуг з перевезення зерна автомобільним і залізничним транспортом, зберігання і перевалка зерна на власному елеваторі в м.Васильків.

Повний цикл обороту зерна, починаючи від його доставки з поля або з Вашого складу і закінчуючи доставкою зерна в порт, досягається за рахунок власного автопарку, відділу залізничної експедиції та елеватору в Київській області.

Транспортно - експедиційний відділ ТОВ «ВАСИЛЬКІВХЛІБОПРОДУКТ» якісно і в строк надасть послуги з транспортування та експедирування сільгосппродукції залізничним транспортом, оформлення супровідних документів. Відділ автотранспортних перевезень готовий надати власний вантажний транспорт для перевезень Вашої продукції по всій території України. Фахівці автотранспортного відділу швидко і кваліфіковано визначать маршрут і розрахують вартість перевезення.

Комплексний підхід в наданні послуг нашої компанії дозволить Вам оптимізувати Ваші витрати з транспортування і перевалки зерна, знизити ризики і підвищити безпеку проведених операцій.


ПЕРЕВАГИ ТОВ «ВАСИЛЬКІВХЛІБОПРОДУКТ»
  • Термінали вивантаження і навантаження автомобільного та залізничного транспорту, що дозволяють одночасно приймати та відвантажувати кілька різних культур
  • Сертифіковані лабораторії, забезпечені сучасним обладнанням.
  • Система безпеки, що включає відеоспостереження і цілодобова присутність співробітників охорони на елеваторі.

Зворотній зв'язок